Teknik İzleme Uzmanları Projemizi Ziyaret Etti Albüm
2 Aralık 2021 Perşembe, Proje Ofisi
Teknik İzleme Uzmanı Ömer ORAN proje ofisinde ve Develi ilçesinde Muammer Kocatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılan İSG eğitimine katılarak yerinde incelemelerde bulundu.

Okulumuz tarafından yürütülen, Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü, MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Merkez İş Yeri Sağlık ve Güvenlik Birimi, Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi tarafından desteklenen Avrupa Birliği hibe desteğiyle açılacak olan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Merkezi proje ofisi 2-3 Aralık 2021 tarihlerinde Teknik Uzmanlar tarafından ziyaret edildi.
İSGÜM Kayseri Bölge Laboratuvar Müdürü Nevzat DURMAN, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Teknik Uzmanı Ömer ORAN, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Emirhan GÜNAYDIN katıldı. Okul Müdürü Necati ARICI, İl Milli Eğitim Müdürlüğü İSG Koordinatörü Habib BAŞKAN, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ali YILMAZ ve Proje Koordinatörü Hakan YİĞİT "Güvenlik Kültürümüz Yarınlar Ödülümüz Olsun" projesi hakkında uzmanları bilgilendirdi.
Teknik Uzmanlar daha sonra Develi Muammer Kocatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde proje kapsamında verilen İSG Temel eğitim kursunu yerinde ziyaret etti.